KONST / Litografier / Grafiska blad 15054367
nr 1505 4367
Antoni TÃ pies
(1923-2012), Spanien
Grafiska blad, 2 st, Apartheid criminal, 1983, UN, yttermått inklusive ram: 102x73 cm. Ej signerad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 november 2022
kl 20:10:12
28/11 20:05:12
28/11 20:05:41
Antoni TÃ pies
Läs mer om Antoni TÃ pies